solinadomki

Domki nad Soliną

Planujesz zimowy urlop ale nie wiesz w które miejsce się udać? Lubisz aktywnie spędzać swój czas na krystalicznie czystym powietrzu? Poznaj małą ale jakże piękną miejscowość w województwie podkarpackim. Solina bo o niej mowa zyskała w ostatnich latach ogromne grono zwolenników. Turyści przyjeżdżają na domki nad Soliną z wielu powodów. Jednym z nich jest z pewnością krystaliczne powietrze które docenisz podczas spacerów czy przejażdżek rowerowych. W sezonie zimowym natomiast największym zainteresowaniem cieszą się stoki narciarskie. Można skorzystać z aż czterech stoków narciarskich w gminie Solina.

Za ile można wynająć domki nad Soliną?

Domki Solina możemy wynająć już od 200zł za dobę. Ceny uzależnione są głównie od lokalizacji oraz wyposażenia ośrodka w którym zamierzamy wynająć pokój. W miesiącach wakacyjnych jak również podczas ferii zimowych ceny mogą być nieco wyższe. Jest to spowodowane ogromnym zainteresowaniem Solińskiej miejscowości wśród turystów.

Które miejsca warto zobaczyć w Solinie?

Najbardziej popularne wśród przyjezdnych bez wątpienia jest Jezioro Solińskie. W sezonie letnim to miejsce jest najbardziej oblegane przez urlopowiczów. Można tutaj napotkać wielu miłośników sportów wodnych spędzających czas na pływaniu. Będąc w Solinie warto odwiedzić zamek w Lesku. To bardzo piękne i historyczne miejsce oddalone kilka kilometrów od Soliny. osoby szukające wrażeń powinny zobaczyć również Park Miniatur Sakralnych oraz Zamek Sobień. Jak widzisz, na brak atrakcji turystycznych w Solinie nie będziesz musiał narzekać. Sprawdź oferty ośrodków wynajmujących Domki Solina i znajdź coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *