Touristic direction signs near Pienza, Tuscany, Italy

Gdzie wybrać noclegi w Bieszczadach

Chcesz fajnie spędzić urlop i mieć bliski kontakt z przyrodą? Chcesz odpocząć od tłumów ludzi i cieszyć się spokojem i pięknymi widokami? Jeśli tak, Bieszczady są miejscem dla  ciebie. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne do udanego wypoczynku. Cisza, piękne widoki, dobre jedzenie, przyjaźni ludzie i ceny, których trudno szukać w innych częściach kraju. Tanie noclegi Bieszczady są dostępne w wielu lokalizacjach. No właśnie, pytanie wielu osób dotyczy tego, do jakiego miejsca się udać w poszukiwaniu niedrogich i dobrych noclegów? Wybierając je, należy się kierować nie tylko cenami, ale również położeniem.

 

Ustrzyki Dolne – to największa, a zarazem najdalej położona od górskich szczytów miejscowość w Bieszczadach. Aby dojechać stąd do wyjścia na szlaki, należy pokonać ok. 50 km. Nie należy jednak obawiać się tych dystansów. Jada odbywa się dobrze utrzymanymi drogami, które przemierza się bardzo szybko. Podróż mija tym prędzej, że można podziwiać przepiękne widoki rozpościerające się zza okien samochodu. Wyjeżdżając w Bieszczady i wybierając noclegi w Ustrzykach Dolnych, zyskujesz łatwo dostęp do wielu ciekawych miejsc w okolicy. Zabytkowa linia kolejowa, po których można się poruszać drezynami, bliskość przejścia granicznego w Krościenku, a także ciekawe restauracje, w których można spróbować przepysznego jedzenia.

Ustrzyki Górne – to miejsce jest punktem wypadowym dla większości wycieczek. Właśnie tu mają początek szlaki turystyczne, którymi można wędrować po połoninach i na górskie szczyty. Jeśli chodzi o noclegi, to Ustrzyki Górne są miejscowością małą, ale oferującą przyzwoity standard pokojów. Przystępne ceny, a także dogodne położenie wymagają jednak tego, aby z odpowiednim wyprzedzeniem dokonać rezerwacji noclegów, gdyż latem Bieszczady są coraz bardziej oblegane przez turystów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *